WhatsApp
Yükleniyor...

Özel Yazılım

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Özel Yazılım

Özel Yazılım

Özel Yazılım; Şirketlerin belirlemiş oldukları hedeflere ulaşabilmeleri ve hedefleri doğrultusunda başarılı olabilmeleri için şirket içi yazılımların kolay kullanımlı, iş akışıyla uyumlu ve yüksek performanslı olmaları gerekmektedir.

Standart veriler göz önünde bulundurularak geliştirilen paket yazılımlar, işletmelerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamadığından, işletmeler özel yazılım çözümlerini tercih etmeye başlamışlardır.

Özel yazılım çözümleri, işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirildiği ve güncellenebildiği için maddi ve zaman tasarrufu sağlamakta, verimliliği arttırmakta, proje risklerini en alt seviye indirmekte ve maliyet muhasebesinin çok daha rahat bir şekilde yapılabilmesine imkan tanımaktadır.

 

ÖZEL YAZILIMA NEDEN İHTİYAÇ DUYAYIM?
Farklı olmak, fark yaratmak, kaliteli hizmet vermek için,
Rakiplerinizin önüne geçmek, hedeflerinize ulaşmak için,
Yüksek performanslı, kolay kullanımı olan, güvenli, sorunsuz çalışan
bir sistem için size özel bir yazılım alt yapısına ihtiyacınız vardır.
Farklı olmak, fark yaratmak, kaliteli hizmet vermek için,
Rakiplerinizin önüne geçmek, hedeflerinize ulaşmak için,
Yüksek performanslı, kolay kullanımı olan, güvenli, sorunsuz çalışan bir sistem için size özel bir yazılım alt yapısına ihtiyacınız vardır.


NEDEN ÖZEL YAZILIM İÇİN KUŞAK SOFT TERCİH EDİLMELİ?


Deneyimli Ekip : Kuşak Soft 2010 yılından bu yana sektörde yazılım geliştirmektedir. Deneyimli ve uzman kadrosu ile sizler için en doğru çözümü en hızlı şekilde sağlar.

Hızlı Başlangıç: Kuşak Soft, deneyimli ve uzman mühendisleri ile projenizi en doğru şekilde analiz ederek, yazılım projenizi geliştirmeye en hızlı şekilde başlar.

Uygun Maliyet: Özel Yazılım Geliştirme çalışmalarında Kuşak Soft’un ölçeklenebilir ekipleri vardır. Projenizde çalışan mühendis sayısı artabilir yada projeye göre sayı düşürülebilir. Most idea proje devamında ekibi büyülterek ve küçülterek oluşacak riskleri ortadan kaldırarak maliyeti minimum düzeye düşürür.

En Son Teknoloji: Kuşak Soft , geliştirdiği tüm özel yazılımlarda en son teknolojiyi ve en iyi altyapıyı kullanır.

Kuşak Soft yazılım bünyesinde barındırdığı deneyimli ve uzman yazılımcı ve proje yöneticisi kadroları ile özel yazılımda sadece taleplerinizin yazılıma dökülmesini değil, aynı zamanda taleplerinizin ve beklentilerinizin sektörel olarak daha uzun soluklu ve kullanıcı dostu bir şekilde tamamlanması için her daim projenin takipçisi ve yöneticisi olarak sürecin içerisinde kalmaktadır.